سفارش عمده بطری پت ۲۵۰ سی سی

بطری پت ۲۵۰ سی سی به صورت عمده در انواع وزن های مختلف از طریق سایت های اینترنتی و مرجع در این زمینه قابل سفارش می باشد جهت خرید و سفارش عمده می توانید با کارشناسان فروش شرکت آراد پلاستیک تماس بگیرید.

بطری پت پلاستیکی از جمله بطری های مقاوم و بااستحکام در برابر فشار و ضربه می باشد که خیلی از شرکت های بسته بندی مایعات نوشیدنی از این نوع بطری های پت برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

از جمله استحکامت بالا این نوع بطری های پلاستیکی که در قالب و شکل های مختلف تولید می شود دارای زیبایی منحصر به فردی می باشد که به نوع بسته بندی محصولات نوشیدنی خواهد داد.

معرفی انواع بطری پت ۲۵۰ سی سی

بطری پلاستیکی ۲۵۰ سی سی در شکل و قالب های مختلف تولید می شود در ادامه به معرفی این نوع بطری می پردازیم:

  • بطری پت کتابی
  • بطری پت استوانه ای
  • بطری پت الماس
  • بطری پت طرح اسلیم

انواع بطری پت کتابی

بطری پت کتابی قالب آن به صورت کتابی شکل می باشد که بیشتر شرکت های آب معدنی و نوشیدنی های دیگر از این نوع بطری برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند این نوع بطری در سایز دهانه ۲۸ میلمیتر در حجم های ۶۰ سی سی, ۱۲۰ سی سی و ۲۵۰ سی سی در رنگ شفاف و قهوه ای تولید خواهد شد.

انواع بطری پت استوانه ای

بطری پت استوانه ای همانطور که می دانید بطری هایی هستند که توسط شرکت های تولیدی نوشابه برای بسته بندی انواع نوشابه ها استفاده می کنند بطری پت استوانه ای ۲۵۰ سی سی از جمله این بطری های پلاستیکی پت می باشد.

انواع بطری پت الماس

بطری پت الماس در حجم های مختلف ۲۵۰ سی سی, ۵۰۰ سی سی, ۷۵۰ سی سی و ۹۰۰ سی سی و یک لیتر تولید می شود این نوع بطری قالب شکل آن با کمی تقاوت جزیی شکل بطری کتابی می باشد.

انواع بطری پت طرح اسلیم

بطری پلاستیکی پت طرح اسلیم هم همینطور شبیه بطری های پت الماس می باشد که در حجم های ۲۵۰ سی سی و ۵۰۰ سی سی و ۷۵۰ و ۹۰۰ سی سی تولید می شود و تولید این نوع بطری های پت در سایز پریفرم دهانه ۲۸ میلیمتر انجام می گیرد.

قیمت انواع بطری پت پلاستیکی

انواع بطری پت پلاستیکی که بخشی از آن در بالا خدمت شما معرفی شد از طریق سایت های مرجع و متخصص در این زمینه با قیمت رقابتی و ارزان به فروش خواهد رسید شرکت آراد پلاستیک از سایت های تخصصی در زمینه بطری پت می باشد که می تواند کمک زیادی در زمینه خرید بطری پت پلاستیکی به شما داشته باشد جهت دریافت قیمت و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.