تولید کننده بطری پلاستیکی کتابی

بطری پلاستیکی کتابی و انواع بطری پلاستیکی پت در طرح و مدل های مختلف در ایران توسط شرکت های تولید کننده زیادی تولید می شود بهترین تولیدکننده در ایران در زمینه تولید انواع بطری های پلاستیکی پت شرکتی هست که بتواند بطری پت با استحکام بالا و وزن استاندارد تولید کند.

برای آشنایی بیشتر شما با انواع بطری پلاستیکی پت کتابی در ادامه این مقاله به طور کامل در این باره برای شما بیان خواهد شد این نوع بطری های پت کتابی در ایران بیشتر برای بسته بندی مایعات نوشیدنی و آب معدنی قابل استفاده می باشد.

بطری پلاستیکی پت کتابی همانطور از شکل آن مشخص می باشد بطری مکعبی شکل که ظاهر بسیار خوبی برای بسته بندی دارد برای همین شرکت های بسته بندی مایعات نوشیدنی از این بطری برای بسته بندی استفاده می کنند تا یک بسته بندی شیک و منحصر به فردی رو داشته باشند.

انواع بطری پلاستیکی پت کتابی

بطری پلاستیکی های کتابی در انواع حجم های مختلف تولید می شود که در ادامه به معرفی این نوع بطری ها پرداخته خواهد شد.

  • بطری پت کتابی ۶۰ سی سی
  • بطری پت کتابی ۱۲۰ سی سی
  • بطری پت کتابی ۲۵۰ سی سی
  • بطری پت کتابی ۴۵۰ سی سی

حجم های بالا از نوع بطری پت کتابی می باشد که در سایز و پریفرم دهانه ۲۸ با وزن های استاندارد تولید خواهد شد بطری های پت کتابی در رنگ شفاف و قهوه ای در ایران تولید می شود.

فروش عمده بطری پلاستیکی پت

انواع بطری پت کتابی و انواع بطری های پلاستیکی پت در مدل های مختلف دیگر در ایران به روش های مختلف تولید و به بازار عرضه خواهد شد. فروش انواع بطری پلاستیکی پت با قیمت رقابتی و مناسب توسط شرکت آراد پلاستیک انجام می گیرد.

این شرکت از جمله بزرگترین شرکت های تولیدی بطری پت در ایران می باشد که انواع بطری های پلاستیکی با مدل های مختلف را با کیفیت مواد درجه یک تولید می کند و شرکت های مایعات نوشیدنی برای بسته بندی شیک و منحصر به فرد خود از این نوع بطری های پت کتابی به دلیل قیمت ارزان تر و کیفیت بالاتر استفاده می کنند.