تولید کننده بطری پت استوانه ای ۶۰ سی سی

بطری پت استوانه ای در ایران در حجم ۶۰ سی سی و ۲۵۰ سی سی  و نیم لیتر و یک لیتر در سایز دهانه ۲۸ میلیمتر برای بسته بندی اکثر مایعات نوشیدنی مانند نوشابه و آب معدنی و سایر نوشیدنی های دیگر تولید می شود.

بطری پت استوانه ای همانطور که اطلاع دارید از پریفرم دهانه ۲۸ میلیمتر تولید خواهد شد و قالب این نوع بطری های استوانه شکل کاملا گرد و استوانه ای را دارد از ویژگی های این نوع بطری های پلاستیکی استوانه ای به محکم بودن و شفاف بودن بطری می تواند اشاره داشت.

انواع حجم های بطری پت استوانه

بطری پت استوانه بیشتر در حجم های ۶۰ سی سی و ۲۵۰ سی سی و ۵۰۰ میلی لیتر و یک لیتر در کارخانه های تولیدی تولید می شود و توسط شرکت های بسته بندی مایعات مورد استفاده قرار می گیرند.

بطری پت ۶۰ سی سی از مدل بطری گرد استوانه هست که در رنگ شفاف و قهوه ای تولید می شود رنگ قهوه ای بطری پت ۶۰ سی سی بیشتر برای مواد های دارویی می باشد و همانطور بطری های شفاف بیشتر برای مایعات نوشیدنی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بطری پت ۲۵۰ سی سی گرد استوانه هم همینطور که مستحضر هستید بیشتر برای بسته بندی دوغ و نوشابه های کوچک استفاده می شود و در سایز و پریفرم دهانه ۲۸ میلیمتر توسط دستگاه بادکن پت باد خواهد شد.

فروش عمده بطری پت استوانه ای با قیمت کارخانه

برای خرید انواع بطری های پلاستیکی پت بهترین حالت این هست که واسطه ها از میان برداشته باشند تا خریدار عمده مستقیم با تولید کننده و کارخانه دار ارتباط مستقیم داشته باشند همین عامل باعث می شود تا خریدار بتواند قیمت کارخانه دریافت کند و بطری پت مورد نظر خود را با قیمتی رقابتی به صورت خریداری نماید.

شرکت آراد پلاستیک بزرگترین شرکت تولید و عرضه کننده بطری پلاستیکی پت انواع بطری پت گرد استوانه ای و کتابی و چهارگوش را در حجم های ۶۰ سی سی ۱۲۰ سی سی و ۲۵۰ سی سی و ۵۰۰ سی سی و یک و دو لیتر به مشتریان در سراسر کشور با قیمت مناسب و رقابتی عرضه می کند.

روش تولید بطری پت توسط شرکت آراد پلاستیک به این صورت می باشد که مواد از شرکت های پتروشیمی خریداری می کند و تبدیل به پریفرم می کند و بعد از اون تبدیل به بطری با قالب مورد نظر می کند در صورتی که شرکت های دیگر پریفرم را خودشان تولید نمی کنند و از شرکت دیگری خریداری می کنند و همین علت باعث میشه قیمت هایی که به خریداران اعلام می کنند کمی قیمت های نجومی در بازار باشد.