انواع بطری پت 1 لیتری

صادرات انواع بطری پلاستیکی در شیراز+با انجام اظهارات گمرکی

انواع بطری پلاستیکی در شیراز ، اصفهان، تهران و تبریز به کشور های مختلف جهان صادرات می شود، شرکت آراد پلاستیک با تولید انواع بطری پلاستیکی پت در طرح های متنوع و شیک با دستگاه های پیشرفته و مواد درجه یک پتانسیل بالایی در زمینه صادرات انواع بطری پلاستیکی در شیراز را خواهد داشت که این شرکت کلیه محصولات خود را در صورت صادرات با اظهارات گمرکی انجام خواهد داد.

امروزه به خاطر افزایش قیمت دلار و یورو و متاسفانه یا خوشبختانه کم ارزش شدن پول ایران نسبت به سایر کشور های خارجی صادرات برای محصولات ایرانی که با کمترین قیمت برای مشتریان خارجی تمام می شود بسیار حائز اهمیت قرار گرفته است.

برای همین موضوع تولید کنندگان بطری و ظروف پلاستیکی برای این مسئله دست به کار شده اند تا بتوانند محصولات ایرانی به کشور های مختلف صادر نمایند و از این طریق اقتصاد کشور خود را نجات دهند.

انواع بطری پلاستیکی مدل های مختلفی خواهد داشت که هر کدام کاربرد های مختلفی را خواهد داشت که برای اطلاع ما لیست انواع بطری پلاستیکی در شیراز برای شما بیان می کنیم:

 • بطری پلاستیکی فراز پافیلی ۱٫۵ لیتری
 • بطری پلاستیکی کتابی ۶۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی کتابی ۱۲۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی ۲۵۰ سی سی کتابی
 • بطری پلاستیکی الماس ۲۵۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی ۴۵۰ سی سی کتابی
 • بطری پلاستیکی رینگی یک لیتری
 • بطری پلاستیکی یک لیتر الماس
 • بطری پلاستیکی یک لیتر دسته دار
 • بطری پلاستیکی پت دو لیتر دسته دار
 • بطری پلاستیکی پت کتابی ۵۰۰ سی سی الماس
 • بطری پت پلاستیکی ۷۵۰ سی سی الماس
 • جار پت ۱۵۰ سی سی
 • جار پت ۲۵۰ سی سی
 • جار پت ۳۵۰ سی سی
 • جار پت ۷۰۰ سی سی
 • جار پت ۵۰۰ سی سی
 • جار پت ۱۵۰۰ سی سی
 • جار پت ۲۰۰۰ سی سی
 • جار پت ۳۰۰۰ سی سی
 • جار پت ۴ کیلویی
 • جار پت ۵ کیلویی
 • جار پت ۷ کیلویی
 • جار پت ۱۰ کیلویی با درب فلکه ای

شرکت های تولید کننده انواع بطری پلاستیکی در شیراز

شرکت هایی زیادی در زمینه تولید بطری و ظروف پلاستیکی در شهر های مختلف ایران فعالیت دارند که از این شهر ها و قطب های تولید بطری و ظروف پلاستیکی شیراز می باشد، این شهر با پتانسیل بالا در این زمینه می توانید نیاز های مشتریان داخلی و خارجی را برای تامین بطری پلاستیکی پت و ظروف پلاستیکی برای بسته بندی محصولات مختلف برطرف نماید.

پلاستیک امروز در زندگی روزمره ما نقش حیاتی دارد تمام وسیله ها و قاب ها، بسته بندی تمام مواد خوراکی همگی از جنس پلاستیک هستند. بطری پلاستیکی کوچک یکی از انواع پلاستیک است که بسیار کاربردی و برای بسته بندی شیشه های دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه ما از ظروف پلاستیکی در زندگی استفاده می کنیم به عنوان مثال اگر بخواهیم یک بطری آب از فروشگاه بخریم PET نوعی نشان تشخیص ظروف پلاستیک بازیافتی است که با کد شماره یک روی بطری ها و زیر ظروف مشخص می گردد و معمولاً برای بسته بندی نوشابه، آب، آبمیوه، کره بادام زمینی، سس سالاد و روغن از این بطری ها استفاده می شود.

تولید کنندگان از پلاستیک PET برای بسته بندی محصولات به دلیل استحکام بالا و مقاومت آنها در برابر حرارت و … استفاده می کنند و دلیل اینکه مشتریان بطری پلاستیکی کتابی را انتخاب می کنند ارزان، سبک، قابل تحمل، مقاوم و قابل بازیافت بودن آن است. 
پلی اتیلن R می تواند مورد استفاده در ساخت بطری های پلاستیکی قابل بازیافت قرار گیرد.

چرا شرکتهای نوشابه و بطری های آب به جای شیشه از بطری های پلاستیکی استفاده می کنند؟

 بطری های شیشه ای کاملا بهداشتی و مقاوم در برابر میکروارگانیسم ها هستند و با غذاها و نوشیدنی ها واکنش نشان نمی‌دهند و از نظر بیولوژیکی هم تخریب نمی‌شوند ایمنی آن برای استفاده از مواد غذایی و آشامیدنی توسط مسئولان بهداشت در سراسر جمع جهان به رسمیت شناخته شده است اما بر خلاف شیشه ظروف و بطری های پلاستیکی بسیار سبک وزن، حمل آنها ساده و شکسته نمی شوند به همین دلیل برای بسته بندی بسیاری از غذاها و نوشیدنی ها ترجیح داده می شود از آنها استفاده شود.

آیا بطری های پلاستیکی کوچک که در یک ماشین داغ باقی می مانند مواد سمی آزاد می کنند؟
شماره بطری های پلاستیکی کوچک حاوی ترکیبات شیمیایی دیوکسین نیست و همچنین نمی تواند دیوکسین تولید کند.

می توان افزود دیوکسین ها گروهی از ترکیبات شیمیایی هستند که گاهی با احتراق در دمای بالا بیش از ۷۵۰ درجه سانتیگراد و انواع خاصی از فرآیند های صنعتی شامل کلر تشکیل می شوند.  دیوکسین ها بدون وجود کلر ایجاد نمی شوند و بطری های پلاستیکی حاوی کلر نیستند.

هنگامی که یک ظرف پلاستیکی گرم می شود یا در معرض نور خورشید یا شستشو و استفاده مجدد قرار می گیرند سمی نیستند. همچنین بطری پلاستیکی شفاف برای مواد دارویی مورد استفاده قرار میگیرند.

شرکت آراد پلاستیک با هدف بازاریابی مستقیم بر روی شهر ها در همه جای ایران انبار های تولیدی دارد که قادر خواهد بود مشتریانی که در شیراز یا هر جای ایران هستند را که قصد خرید بطری پلاستیکی پت را دارند تامین نماید.

چگونگی صادرات بطری پلاستیکی پت به کشور های خارجی

برای صادرات انواع ظروف های پلاستیکی یا حتی بطری پلاستیکی و یا درب و دستگیره بطری پلاستیکی ابتدا به امر باید تخقیق کنید و آنالیز فرمایید که این محصول بیشتر به کدام کشور های صادرات دارد که این امر با کمک مشاورین صادراتی امکان پذیر می باشد و بعد از آن بازاریابی بر روی کشور های هدف و بعد از تماس و جواب دهی و ارائه خدمات حرفه ای نظیر کاتالوگ و کمپانی پروفایل و پرفورما اینویس و نظیر این ها برای اعتماد سازی مشتری و بعد از آن دریافت پول و تولید جنس مورد نظر و ارسال و بسته بندی کالا و صادرات کالا به کشور مورد نظر.

محصولات تولیدی شرکت آراد پلاستیک در شیراز

در این بین شهر شیراز از انبار های تولیدی شرکت آراد پلاستیک می باشد، این شرکت که در زمینه تولید انواع بطری و جار های پت فعالیت دارد شهر شیراز از شهر هایی است که تعداد خواهان بطری پلاستیکی و جار پلاستیکی و درب پلاستیکی در آن زیاد می باشد برای همین انبار و دفاتر فروشی در این شهر به عنوان نماینده شرکت آراد پلاستیک فعالیت می کنند.

 

صادرات بطری و جار پلاستیکی با اظهارات گمرکی

بطری و جار پلاستیکی در وزن و حجم و مدل های مختلف توسط آراد پلاستیک تولید و پخش می شود، از دسته مشتریان این شرکت برای خرید و سفارش بطری و جار پلاستیکی پت مشتریانی هستند که از کشور های دیگر می باشند و همین دلیل باعث شده تا این شرکت هدف و نیاز های خودش را به سمت صادرات بیاورد.

از آنجایی که کشور های زیادی خواهان بطری و جار و درب بطری پت می باشند این شرکت هم می تواند مستقیم به تمام کشور ها صادر نماید و هم می تواند با واسطه صادرات انجام دهد چیزی که تا به الان با توجه به سابقه زیاد این شرکت صادرات به کشور های زیادی از جمله عراق، افغانستان و پاکستان و سایر کشور های خارجی داشته است.

اگر شما در زمینه صادرات فعالیت دارید می توانید و به دنبال شرکتی هستید که قیمت نهایی را بر اساس صفر تا صد صادرات به شما ارائه دهد می توانید با مشاورین و پشتیبانی بازرگانی خارجی شرکت آراد پلاستیک در ارتباط باشید.

این شرکت قابلیت این را دارد که به شما کار های اظهارات گمرکی مبدا یعنی ایران را به هر کشوری که ارسال شود را انجام دهد، برای انجام این امورات نیازمند هزینه هایی می باشد که قیمت این هزینه ها بر روی قیمت تمام شده محاسبه خواهد شد.