عرضه کننده قطره چکان پلاستیکی در ایران

قطره چکان پلاستیکی از بهترین نوع مواد درجه یک در ایران تولید می شود چون که از این قطره چکان ها برای بسته بندی دارو گوش و چشم استفاده می کنند باید مواد بطری کاملا درجه یک و بهداشتی باشد تا سلامتی مصرف کننده ها به خطر نیفتد بهترین مواد اولیه درجه یک برای تولید قطره چکان های پلاستیکی مواد پت یا پلی اتیلن ترفتالات می باشد.

قطره چکان های پلاستیکی در انواع حجم های مختلف با مواد پت تولید می شود و مشخصات این قطره چکان های پلاستیکی به این صورت می باشد که حدود ۶ گرم وزن این ظرف می باشد و قطر حدودا ۲ و ارتفاع حدود ۶ سانت دارند البته بستگی به حجم های مختلف این مشخصات تغییر خواهد کرد.

انواع قطره چکان پلاستیکی بر اساس حجم

قطره چکان های پلاستیکی در حجم های محتلف برای بسته بندی دارو های مختلف قابل استفاده می باشد که در زیر به معرفی انواع آن می پردازیم:

  1. قطره چکان ۵ سی سی
  2. قطره چکان ۱۰ سی سی
  3. قطره چکان ۲۰ سی سی
  4. قطره چکان ۳۰ سی سی

قطره چکان ها معمولا در بسته بندی های ۲۵۰ عددی یا ۵۰۰ عددی تولید و به بازار برای بسته بندی انواع دارو های شیمایی و بهداشتی عرضه خواهد شد. شرکت آراد پلاستیک از جمله عرضه کننده های بطری و جار پلاستیکی در ایران می باشد.

قیمت عمده انواع بطری و ظروف جار پت

شرکت آراد پلاستیک علاوه بر تولید قطره چکان برای بسته بندی دارو هایی مانند قطره چشم و قطره گوش در زمینه تولید انواع بطری و ظروف جار پت پلاستیکی فعال می باشد.

این بطری و ظرف های جار پلاستیکی برای بسته بندی انواع مایعات نوشیدنی و عسل و مواد های غذایی قابل استفاده می باشد بهترین مواد اولیه برای تولید این ظروف های پلاستیکی استفاده می شود.

ظرف و بطری های پت هر کدام در حجم و مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه خواهد شد به عنوان ظرف جار پت ۵۰۰ سی سی و ظرف جار پت ۱۰۰۰ سی سی و یا بطری پت نیم لیتری و بطری پت ۶۰ سی سی و بطری پت ۲۵۰ سی سی و بطری پت یک لیتری و بطری پت ۴ لیتری و حجم ها و مدل های زیادی هست که در ایران تولید می شود و برای بسته بندی مایعات نوشیدنی و بهداشتی و دارویی قابل استفاده می باشد.

قیمت عمده انواع بطری و ظرف جار پلاستیکی پت توسط شرکت آراد پلاستیک با توجه به اینکه واسطه ها حذف شده است و مستقیم از تولید کننده خریداری می کنید بسیار رقابتی تر و مناسب تر از شرکت های دیگر می باشد.