قیمت بطری پت ۱۲۰ سی سی شفاف

بطری پت ۱۲۰ سی سی شفاف بطری هایی می باشد که از شفافیت بسیار بالایی برخودار هستند این شفافیت
باعث می شود موادی که در داخل بطری ها بسته بندی می شود ماندگاری بالایی داشته باشند قیمت بطری ۱۲۰ سی سی در ایران با توجه رقابتی بودن بسیار مناسب می باشد.

بطری های پت ۱۲۰ سی سی در نوع شفاف و قهوه ای تولید می شود  هر کدام کاربرد های مختلفی در صنعت بسته بندی خواهند داشت که در ادامه بیشتر آشنا خواهید شد.

برای خرید بهترین بطری نوع پلاستیکی پت ۱۲۰ سی سی می توانید از شرکت آراد پلاستیک اقدام کنید.

کاربرد بطری پت ۱۲۰ سی سی شفاف و قهوه ای

بطری های پت ۱۲۰ سی سی شفاف بیشتر برای بسته بندی محصولات نوشیدنی و شیمیایی استفاده خواهد شد و بطری پت قهوه ای رنگ هم بیشتر برای بسته بندی مواد های دارویی استفاده می شود.

پریفرم بطری های پلاستیکی پت در ایران برای تولید بطری های ۱۲۰ سی سی ۱۴ الی ۱۶ گرم می باشد.

درجه کیفیت بطری های پت ۱۲۰ سی سی در ایران به صورت زیر می باشد ظروف پت امروزه بسیار کاربردی و پر مصرف شده است را که استفاده از ظروف یکبار مصرف به خاطر شرایط زندگی ما در طول روز ممکن است به دفعات از آن استفاده کنیم.
به خصوص در هنگام نوشیدن انواع مختلف مایعات که از بیرون تهیه می‌کنیم و مثل آب معدنی یا شیر از این ظروف پت برای بسته بندی مایعات استفاده می‌شود در اینجا قصد داریم به بررسی درجه کیفیت بطری پت بپردازیم و بیشتر این محصولات را به شما معرفی کنید اگر در هنگام خرید یک شیشه آب معدنی به زیر بطری توجه کرده باشید متوجه می‌شوید.
شماره هایی در زیر بطری هک شده است که اعداد و رقم هایی می باشد که ما شاید از آن سر در نیاوردیم به که به چه دلیل است این عددها و رقم هایی که در زیر ظروف حد نقش بسته از نوع کیفیت مواد اولیه است که در ساخت این ظروف به کار رفته باشد هر چقدر که از مواد طبیعی تر که آسیب کمتری به ما و محیط زیست وارد کرده باشد عددها و رقم‌ها بیشتر می‌باشد و به رغم های پایین تر نشان از پایین بودن کیفیت بطری پت دارد.

فروش عمده بطری ۱۲۰ سی سی

بطری های پت ۱۲۰  سی سی و ۶۰ سی سی با بهترین کیفیت و شفافیت درجه یک تولید خواهد شد جهت خرید بهترین می توانید با مشاورین فروش در ایران تماس بگیرید و اینکه این شرکت تخصصی آراد پلاستیک با قیمت بسیار مناسب به فروش خواهد رسید.