انواع بطری پلاستیکی روغن

خرید عمده انواع بطری پلاستیکی روغن

انواع بطری پلاستیکی روغن به صورت عمده توسط شرکت آراد پلاستیک در مدل ها و حجم های متفاوت به بازار عرضه و پخش خواهد شد، جهت خرید و استعلام قیمت عمده با مشاورین فروش شرکت آراد پلاستیک در تماس باشید.

انواع بطری پلاستیکی روغن در مدل های مختلفی توسط شرکت آراد پلاستیک تولید و پخش خواهد شد، این سری از بطری های پلاستیکی که برای انواع روغن قابل استفاده می باشد به ترتیب برای شما ذکر خواهد شد.

موادی که با آن انواع بطری های پلاستیکی تولید می شود  مواد پلی اتیلن ترفتالات یا به اختصار پت می باشد
و بعد از آن این مواد پت به پریفرم در اوزان مختلف تبدیل می شود و بعد از آن بطری پت تولید می شود،
بنابر همین وقتی که قیمت مواد پت که عین طلا می باشد و روزانه با قیمت دلار بالا و پایین می شود قیمت بطری های پت هم به همین صورت افزایش یا کاهش پیدا می کند.

انواع بطری پلاستیکی روغن

انواع بطری پلاستیکی روغن

 • بطری پلاستیکی پت الماس یا شش گوش
 • بطری پلاستیکی پت دسته دار
 • بطری پلاستیکی پت کتابی
 • بطری پلاستیکی پت رینگی
 • بطری پلاستیکی جار
 • بطری پلاستیکی پت آلفا

همانطور که مشاهده کردید بطری هایی زیادی توسط تولیدی آراد پلاستیک طراحی و تولید شده است که برای روغن می شود از آن استفاده کرد، روغن ها انواع مختلفی را دارند که هر کدام از روغن ها در یکی از بطری های پلاستیکی پت بسته بندی و به بازار عرضه می شود.

بسته بندی روغن زیتون با بطری پت الماس

بسته بندی روغن زیتون با بطری پت الماس

روغن های زیتونی و خود زیتون هایی که در بازار عرضه می شود با بطری پت الماس در حجم های مختلف ۲۵۰ سی سی تا یک لیتر بسته بندی می شوند، این نوع بطری که در زیر تصویر آن را مشاهده می کنید ظاهری بسیار شیک را دارد و مشتری را به خودش جذب خواهد کرد.

برای پلمپ کردن بطری پت الماس که در سایز دهانه ۲۸mm تولید می شود، از سه نوع درب پلاستیکی استفاده می شود به ترتیب سه نوع درب بطری پلاستیکی پت برای شما بیان خواهد شد.

 1. درب پت چتری گاز بند و آب بند دهانه ۲۸
 2. درب پت خروسی فیلیپ تاپ دهانه ۲۸
 3. درب پت قیف دار آسان ریز دهانه ۲۸

درب بطری روغن مایع

درب بطری پلاستیکی روغن

انواع درب بطری روغن

درب بطری روغن مایع چه مدلی است؟

برای روغن های مایع و سرخ کردنی شرکت های تولیدی روغن از درب قیف دار  آسان ریز که در سایز دهانه ۲۸ میلیمتر و ۴۵ میلیمتر تولید می شود استفاده می کنند، برای خرید درب بطری روغن مایع با ما در ارتباط باشید.

تولید بطری پت دسته دار

تولید بطری پت دسته دار

بطری پلاستیکی پت دسته دار هم که در بالا بیان شد از جمله بطری هایی می باشد که دسته ای در کنار آن می باشد، این نوع بطری ها راحتی و جذابیت بالایی را برای مصرف کننده در فروشگاه ها ایجاد می کند، برای خرید این سری از بطری پت دسته دار که در حجم های نیم لیتر و یک لیتر و دو لیتر توسط شرکت آراد پلاستیک تولید می شود با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

انواع بطری پت کتابی

انواع بطری پلاستیکی پت کتابی

فروش عمده بطری پلاستیکی پت کتابی

بطری های پت کتابی هم که در حجم های زیر تولید می شود، از بطری های پت در حجم کوچک با درب تاج خروسی برای بسته بندی روغن های گیاهی استفاده می کنند.

 • بطری پت کتابی ۶۰ سی سی
 • بطری پت کتابی ۱۲۰ سی سی
 • بطری پت کتابی ۲۵۰ سی سی
 • بطری پت کتابی ۴۵۰ سی سی

در تصویر زیر مشاهده می کنید از بطری پت کتابی ۱۲۰ سی سی با درب خروسی فیلیپ تاپ برای بسته بندی روغن شترمرغ استفاده کرده اند، اگر شما در زمینه تولید انواع روغن ها فعال هستید بهترین بسته بندی با بازدهی بالا و هزینه پایین بطری های پت پلاستیکی می باشد.

بطری پت کتابی

طراحی قالب بطری پت

اگر شما جر دسته شرکت هایی هستید که مدل ها بالا هیچ کدام را پسند نکرده اید نگران نباشید شرکت آراد پلاستیک با برنامه راهبردی و کاربردی توانسته نیاز شما رو هم برطرف کند تا بتوانید شما بطری مورد نیاز خود را خریداری کنید.

طراحی قالب بطری پت طبق شکل و مدل مدنظر شما توسط شرکت آراد پلاستیک انجام می گیرد و این به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه قالب اختصاصی شرکت خود را طراحی کنید و بعد از آن طبق آن قالب بطری پت خودتان را به شرکت آراد پلاستیک و یا هر شرکت دیگری بدهید تا تولید کنند.

قوطی پلاستیکی شفاف ترشیجات

خرید عمده بطری و جار پلاستیکی پت

خرید و فروش عمده انواع بطری و جار پلاستیکی شفاف در طرح و حجم های مختلف به صورت عمده توسط شرکت آراد پلاستیک انجام می گیرد، این شرکت تمامی نوع بطری و جار های پلاستیکی را برای بسته بندی محصولات مختلف اعم از ترشیجات و عسل و سایر مواد غذایی را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به فروش می رساند جهت خرید عمده با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید.

بطری پلاستیکی جار

پخش عمده بطری پلاستیکی پت رینگی(چهارگوش)

بطری پلاستیکی پت رینگی یا چهارگوش هم جز محصولات تولیدی شرکت آراد پلاستیک می باشد، از این نوع بطری های پت بیشتر برای بسته بندی آبمیوه های طبیعی و کنستانره استفاده می شود، پخش عمده این نوع بطری به سراسر شهر های ایران انجام می گیرد.

 1. بطری پت رینگی ۴۵۰ سی سی
 2. بطری پت ۱ لیتری رینگی
 3. بطری پت رینگی ۲ لیتری

بطری پت رینگی

تولید بطری پت کاشان

بطری پت کاشان در حجم ۹۰۰ میلی لیتر می باشد و همانند شکل چهارگوش می باشد، این نوع بطری پت هم برای بسته بندی روغن و انواع محصولات مختلف استفاده می شود.

تولید بطری پت کاشان

انواع بطری پلاستیکی جار

بطری پلاستیکی جار از سری بطری هایی می باشد که برای بسته بندی عسل و شیره انگور و شیره خرما
و حتی روغن های گاوی هم استفاده می شود، این نوع بطری های پلاستیکی در حجم و مدل های متنوع تولید می شود.

 • بطری پلاستیکی جار ۶۵ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۱۰۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۱۵۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۲۵۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۳۵۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۷۰۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۱۵۰۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۲۳۰۰ سی سی
 • بطری پلاستیکی جار ۴ کیلویی
 • بطری پلاستیکی جار ۵ کیلویی
 • بطری پلاستیکی جار ۷ کیلویی
 • بطری پلاستیکی جار ۱۰ کیلویی با درب فلکه ای

جار های پلاستیکی پت برای بسته بندی انواع محصولات استفاده می شود جهت خرید عمده با قیمت کارخانه می توانید با کارشناسان فروش شرکت آراد پلاستیک در ارتباط باشید، این نوع جار های پلاستیکی همچنین برای ترشیجات و مواد غذایی های مختلف استفاده می شود.

خرید ظروف پلاستیکی شفاف

خرید و فروش عمده انواع بطری پلاستیکی روغن

انواع بطری پلاستیکی روغن به ترتیب در بالا خدمت شما معرفی شد، برای بسته بندی انواع روعن می توانید از انواع بطری پلاستیکی روغن های بالا استفاده و خریداری کنید، جهت خرید عمده با مشاورین فروش شرکت تولیدی آراد پلاستیک در ارتباط باشید.

خرید انواع ظروف پلاستیکی جار