پخش عمده بطری پت ۱۲۰ سی سی

بطری پت ۱۲۰ سی سی کتابی از پرفروش ترین مدل های بطری پلاستیکی پت می باشد که توسط شرکت های تولید کننده با بهترین کیفیت و مواد درجه تولید می شود از این نوع بطری پت پلاستیکی بیشتر برای بسته بندی مایعات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود در رنگ شفاف و قهوه ای با پریفرم دهانه ۲۸ میلیمتر تولید خواهد شد.

بطری پت پلاستیکی کتابی در حجم های مختلفی تولید می شود یک حجمی که تولید می شود همین ۱۲۰ سی سی می باشد و حجم های دیگر بطری پلاستیکی کتابی ۶۰ و ۲۵۰ سی سی و ۴۵۰ سی سی می باشد این نوع بطری های پت در سایز دهانه ۲۸ میلیمتر تولید می شوند و روش تولید آن هم به این صورت می باشد که اول مواد پت را تبدیل پریفرم دهانه ۲۸ می کنند و بعد پریفرم دهانه ۲۸ با قالب مورد نظر کتابی شکل توسط دستگاه های بادکن PET باد می کنند.

ویژگی های بارز بطری پت پلاستیکی

بطری های پت پلاستیکی از استحکامت بسیار خوبی برخوردار می باشد و علت این موضوع به خاطر نوع مواد آن می باشد مواد های دیگری هست که با آن بطری های پلاستیکی را تولید می کنند اما بهترین و درجه یک ترین پلی اتیل ترفتالات می باشد که همین مواد در بازار در نوع درجه یک شفاف و درجه دو موجود می باشد.

لذا جهت خرید بطری پلاستیکی پت با کیفیت بالا به جنس بطری پت دقت کنید از ویژگی های بارز بطری پت می توان به شفاف بودن بطری و محکم بودن جنس بطری اشاره داشت با این مشخصه به راحتی می توانید موقع خرید بطری پت بطری های پت درجه یک با قیمت رقابتی را خریداری کنید.

فروشنده انواع بطری پت ۱۲۰ سی سی کتابی

انواع بطری پت کتابی در حجم های مختلف در بازار فروشنده های مختلفی را دارد که قیمت های متفاوتی را به مشتریان خود عرضه می کنند این به خاطر روش تولید و جنس موادی که استفاده می کنند بستگی خواهد داشت.

به عنوان مثال هستند فروشنده ها و تولید کنند هایی که پریفرم را خودشان تولید نمی کنند همین عامل قیمت نهایی که به مشتریان خود عرضه می کنند نسبت به شرکت تولیدی که پریفرم را خود شرکت تولید می کند و بعد پریفرم تبدیل بطری پت کتابی ۱۲۰ سی سی و هر نوع بطری پت پلاستیکی می کند.

پس با این حساب بهترین راه خرید شرکت های پخش کننده و فروشنده ای هست که صفر تا صد روش تولید بطری پلاستیکی را انجام می دهد شرکت آراد پلاستیک بزرگترین شرکت در خاورمیانه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.