صادرات بطری پت ۱۲۰ سی سی کتابی

بطری پت ۱۲۰ سی سی کتابی از پرفروش ترین نوع بطری پلاستیکی پت می باشد که در ایران تولید می شود که حتی کشور های خاورمیانه خواهان خرید این نوع بطری پلاستیکی پت از ایران می باشند این نوع بطری پت در حجم ۱۲۰ سی سی در سایز دهانه ۲۸ میلی با قالب کتابی در دستگاه های بادکن با پریفرم درجه یک تولید خواهد شد.

بطری های پلاستیکی در ایران تنوع مدل های مختلفی را دارد برای همین توانسته است نظر بسیاری از مشتریان صادراتی که برای صادرات می خواهند رو به خود جذب کند از جمله مدل هایی که در ایران تولید می شود بطری پلاستیکی کتابی استوانه ای چهارگوش و الماس و بطری های طرح اسلیم و دسته دار می باشد که هر کدام کاربرد های مختلفی خواهد داشت.

مشخصات فنی بطری پت ۱۲۰ سی سی کتابی

شرکت آراد پلاستیک از شرکت های تولیدکننده در زمینه بطری پلاستیکی  پت می باشد تنوع مدل های مختلفی خواهد داشت بطری پت کتابی از مدل های پرفروش این شرکت می باشد که خود این بطری پلاستیکی کتابی در حجم های ۶۰ سی سی و ۱۲۰ سی سی و ۲۵۰ سی سی و ۴۵۰ سی سی قابل تولید می باشد.

هر کدام از بطری های پت کتابی در حجم های مختلف برای کاربرد های مختلفی استفاده خواهد شد از جمله مشخصات فنی بطری پت پلاستیکی می توان به شفاف بودن بطری پلاستیکی اشاره کرد که توسط این شرکت با پریفرم های درجه یک در رنگ شفاف و قهوه ای تولید می شود.

بطری های پلاستیکی پت با رنگ قهوه ای بیشتر برای مصارف دارویی می باشد که بیشتر شرکت های داروسازی برای تامین بطری های بسته بندی داروی خود با شرکت آراد پلاستیک همکاری دارد.

فروش عمده بطری پت پلاستیکی کتابی صادراتی

برای همین منظور که مشتریان صادراتی خواهان خرید بطری پت کتابی می باشند شرکت آراد پلاستیک با سابقه طولانی در این زمینه توانسته است با هوشمندی کامل انواع بطری پت کتابی در حجم های مختلف تولید کند و با قیمت های رقابتی به فروش رساند همچنین در سابقه این شرکت می توان به صادرات بطری پلاستیکی کتابی و درب بطری پت به کشور هایی نظیر کشور افغانستان و عراق و سایر کشور های خاورمیانه اشاره کرد.

قیمت های ارائه شده بطری پت کتابی از طریق شرکت آراد پلاستیک بسیار بسیار رقابتی می باشد همین باعث نقطه تفاوت میان آراد پلاستیک و سایر شرکت های تولیدی بطری پت می باشد جهت دریافت لیست قیمت انواع بطری پت کتابی می توانید با مشاورین فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.