صادرات بطری پت پلاستیکی یک لیتری شفاف

این روزها بطری های پلاستیکی که به آنها پت گفته می شوند در زندگی ما انسان ها کاربرد فراوانی دارند؛ به خصوص بسیاری از مواد غذایی از جمله روغن مایع، نوشابه، آب معدنی و آبمیوه هایی که خریداری می کنیم درون این بطری ها قرار دارند. کشورمان ایران مدت هاست در زمینه تولید و صادرات بطری پت پلاستیکی یک لیتری شفاف به فعالیت مشغول بوده و این محصول را نه تنها در بازارهای داخلی ارائه می نماید، بلکه به کشورهایی نظیر افغانستان و عراق نیز صادر می کند.

صادرات بطری پت پلاستیکی یک لیتری شفاف

نحوه تولید بطری پت پلاستیکی شفاف

نحوه تولید بطری پت پلاستیکی شفاف برای تولید بطری پت در ابتدا مواد اولیه را بر مبنای استانداردهایی که در این زمینه وجود دارند، با همدیگر ترکیب نموده و در مرحله بعدی شروع به قالب گیری آن می نمایند. در این مرحله پت را به خوبی حرارت داده و آن را داخل قالب مورد نظر قرار می دهند و در این قسمت پت به صورت یک لوله نازک و بلند در می آید.
سپس یک لوله فولادی نازک با استفاده از فشار بسیار زیاد هوا شروع به کشیدن و ضربه زدن به پت می نماید و این امر سبب می شود که بطری با استفاده از قدرت حرارت و فشار، شکل قالب مورد نظر را به خود بگیرد.
یکی از نکته های بسیار مهمی که در این زمینه مطرح می شود این است که قالب باید به سرعت خنک شود، زیرا ممکن است شکل ظاهری خود را از دست بدهد. برای انجام این کار قالب و پلاستیک را سرد می نمایند که این امر توسط آب و یا فشار هوا انجام می پذیرد.
در نهایت آن را از قالب خارج کرده و پلاستیک های اضافه را از آن جدا نموده و آماده برای استفاده می نمایند.

خرید مستقیم بطری پت پلاستیکی یک لیتری شفاف

خرید مستقیم بطری پت پلاستیکی یک لیتری شفاف این روزها خرید بطری پت پلاستیکی که یکی از متداول ترین آنها بطری یک لیتری شفاف است، در تمامی نقاط کشورمان رواج فراوانی دارد، زیرا این محصولات مدت هاست که جایگزین بطری های شیشه ای شده اند و صنایع مختلف غذایی از آن برای نگهداری و ارائه انواع محصولات خود استفاده می نمایند.
تولید بطری های شیشه ای نیاز به صرف زمان و هزینه بسیار زیادی داشت، همچنین این ظروف در هنگام حمل و نقل با آسیب هایی مواجه شده و دچار شکستگی می شدند، اما خوشبختانه بطری های پت با استفاده از مواد پلاستیکی بدون ضرر تولید شده و در برابر ضربه مقاومت فراوانی دارند و به راحتی دچار صدمه و آسیب نمی شوند و می توان با خیال راحت از آنها برای نگهداری و فروش بسیاری از مایعات استفاده نمود و از کارایی بی نظیر آنها برخوردار شد؛ همین امر سبب شده است که هر روز که می گذرد شاهد افزایش استفاده از آنها در صنایع مختلف باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید